Neo Trend

Neo Trend Mudanya Güzelyalı Eğitim Mahallesinde toplam 2089 m2 lik arsa üzerinde 2 blok 70 daire olarak kurgulanmıştır. Bloklarımız 1+1 ve 2+1 normal daireler ile 2+1 çatı katı dubleks dairelerinden oluşmaktadır. Birbirinden farklı birçok niteliğin bir arada sunulduğu Neo Trend projesindeki sosyal alanlarımız daire sahiplerine aileleriyle ve komşularıyla birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri birçok aktiviteyi yapma imkanı sunmaktadır.
Sosyal alanlarımız ile birlikte 1. sınıf lüks ürünler ile tefrişatı yapılacak olan dairelerimiz yaşam kalitenizi daha üst seviyelere çıkaracaktır. Neo Trend tüm bu üstünlükleri ile birlikte dairelerindeki tercihi doğa veya deniz manzarası olanlara bu güzellikleri keyif alacakları düzeyde sunmaktadır.
Farklı yaşamların tüm isteklerini karşılayabilecek özellikleri bünyesinde barındıran Neo Trend sizleri yaşam değerinizi en üst seviyeye çıkarmaya davet ediyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

*7/24 Özel güvenlik
*Kamera takip sistemi
*Kapalı otopark
*Özel peyzaj ve botanik bahçe uygulamaları
*Kamelya
*Yetişkin ve çocuk yüzme havuzu
*Güneşlenme terasları
*Havuz başı kafe
*Açık çocuk oyun alanı
*Yapay gölet
*Yapay şelale
*Lobi
*Çok donanımlı fitness center
*Sauna ve duşlar
*Cep sineması
*Hava hokeyi
*Langırt
*Playstation odası
*Karaoke odası

 DAİRE ÖZELLİKLERİ

1+1 normal daireler 55 m2 ve 62,5 m2 arasında değişmekte.
2+1 normal daireler 85,5 m2 ve 90 m2
2+1 çatı katı dubleks daireler 108 m2 ve 117 m2 arasında değişmekte.

Proje Dış Görüntüleri


Proje İç Görüntüleri


Örek Daire Görüntüleri


Sosyal alan görüntüleri


Proje Kat Planı

Neden Tugay İnşaat ?

Hizmet felsefemiz; alanlarında uzman teknik kadromuzla projelerimizi zamanında teslim ve kalite odaklı çalışma prensibimizle tartışmasız müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Hedeflerimiz; insana ve doğaya saygıyı temel değer yapmak, Tarihi ve kültürel yapıyı bozmayan, doğayla iç içe projeler üretmek.
Siz değerli Müşterilerimiz için , size özel ödeme planlarıyla her bütçeye uygun tablolar sunarak daire sahibi olmanızı kolaylaştırıyoruz.

 

1994 Yılında Bursa'da kurulan ve faaliyetlerine başlayan Tugay İnşaat, 1971 Artvin Yusufeli doğumlu olan lakin 1985 yılından beri Bursa da yaşayan sayın Tugay KÖSE iştirakidir.

 

İletişim Bilgileri

Eğitim mah. Anafartalar Cad. Başaran Sitesi No:27/B Güzelyalı/Mudanya/Bursa

444 6 148

© 2017 Tugay İnşaat.